Екскурсія до Кришталевої (Кристалічної) печери  з Кам'янця-Подільського, в село Кривче Борщівського району Тернопільської області .
Кристалічна (Кришталева) печера, Кривче. Непізнаний до кінця світ завжди вабив людини до незвіданих таємниць. Шматочок такого таємного, цікавого, невпізнаного світу можна відшукати в глибоких підземних надрах Тернопільщини. Тернопільська область одна з найбагатших у світі районів на розташування таких поземних таємниць, під час нашої екскурсії. Жоден регіон у світі не має такої щільності розташування підземних печер на квадратний кілометр, як Тернопільська область і Борщівський район зокрема. Якраз кожна наша екскурсія може стати й Вашою. І так, (печера Оптимістична - найдовша гіпсова печера у світі, село Королівка. Село Кривче, Кришталева печера - обладнана для туристичного огляду печера. Село Більче-Золоте, палеолітичне поселення, печера Вертеба.
Печера Озерна, та ж Тернопільська область поблизу села Стрілківці Борщівського району). І це все розташовано в одному районі. Кришталева печера, це те про що слід розповісти. Довжина печери становить 23 кілометри, з них майже три кілометри освітлений, обладнаний для туристів екскурсійний маршрут. П'ятсот метрів такого маршруту становить вхідний коридор. І ТУТ Увага, якщо заплануєте поїздку в печеру, уточніть, чи буде працювати екскурсовод по вхідному коридору, це важливо, бо саме коридор найбагатший на пластинчасті гіпси, подібні бурштину. І далі екскурсія по залах. Тут теж важливо визначитися з екскурсоводом, є стандартний маршрут, а є з відхиленнями від натоптаних екскурсійних стежок. Такі відгалуження, це той світ який вдається побачити не всім, тільки обраним, і наші екскурсоводи вам в цьому допоможуть. Химерні форми; Голова буйвола, Ящірку (в минулому дівчину Наталію), коридор з кристалів, Дельфіна, Слона, Кільце бажань, Бабу Ягу в молодості та старості, скам'янілу Жар-птицю, Печерну троянду, це все одного разу побачивши, багато хто приїжджають повторно, вже показати своїм друзям, дітям , коханим, батькам.